Ana Sayfa
Yönetim Kurulu
Tertip Komiteleri
İl Disiplin Kurulu
Üye Kulüpler
Cezalı Listeleri
Fikstür
Futbolcu Arama
Fotoğraf Galerisi
İletişim
U15 A GRUBU SONUÇLAR-FİKSTÜR-PUAN DURUMU
SONUÇLAR
25.04.2018GÜLSPOR30GELENDOSTSPOR
24.04.2018GELENDOSTSPOR03GÜLCÜSPOR
23.04.2018ISPARTA ARENA PARK SPOR30GELENDOSTSPOR
22.04.2018IYAŞ GENÇLİK VE SPOR30GELENDOSTSPOR
21.04.2018GELENDOSTSPOR03EĞİRDİRSPOR
18.04.2018ISPARTA DAVRAZ SPOR30GELENDOSTSPOR
Eski Maç Sonuçlarını görmek için tıklayınız!

PUAN DURUMU
TakımOGBMAYP
IYAŞ GENÇLİK VE SPOR14121180437
ISPARTA DAVRAZ SPOR141121581235
GÜLSPOR141022481332
EĞİRDİRSPOR14626353420
ISPARTA ARENA PARK SPOR14608297018
ISPARTA FK SPOR144010305112
GÜLCÜSPOR143110206810
GELENDOSTSPOR1400140480
        
 

FİKSTÜR
1.Amatör
1.Amatör Play-Off
2.Amatör A Grubu
2.Amatör B Grubu
2.Amatör Play-Off
U11 A Grubu
U11 B Grubu
U11 Play-Off
U12 A Grubu
U12 B Grubu
U12 Play-Off
U13 A Grubu
U13 B Grubu
U13 C Grubu
U13 Play-Off
U14 A Grubu
U14 B Grubu
U14 Play-Off
U15 A Grubu
U15 B Grubu
U15 Play-Off
U16 A Grubu
U16 B Grubu
U16 Play-Off
U17 A Grubu
U17 B Grubu
U17 Play-Off
U19 A Grubu
U19 B Grubu
U19 Play-Off
ISPARTA
Türkiye Futbol Fedarasyonu   Türkiye Amatör Kulüpler Fedarasyonu
Gençlik Spor Genel Müdürlüğü FIFA
UEFAIsparta Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği
Isparta Futbol Saha Komiserleri DerneğiTürkiye Basketbol Fedarasyonu
Yönetim - Mail © Copyright 2009 www.ispartaaskf.com
Isparta Amatör Spor Klüpleri Federasyonu
Adres: Anadolu Mahallesi Milli Egemenlik Spor Kompleksi ISPARTA
Tel & Fax: 0246 232 88 11 - 0246 232 92 87
Futbol